Novus Uluslararası Danışmanlık

Firma No
C2400A80E8
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Cumhuriyet Bulv. No: 309 Firma: PK 35220 Alsancak - İzmir
Telefon
02324632349
Web Site
novusdanismanlik.com
E-Posta
info@novusdanismanlik.com
Görüntülenme
14237
Navigasyon
Yol Tarifi
ovus Uluslararası Danışmanlık, İzmir merkezli olarak kurulmuş olan bir danışmanlık firmasıdır. Firmanın başlıca çalışma alanları yatırım danışmanlığı, yönetim danışmanlığı, ve siyasi danışmanlık hizmetleridir. Novus; aralarında akademisyenlerin de bulunduğu stratejik partnerlerinin uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimleri ile talep edilen desteği en iyi şekilde vermektedir. Novus; etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, bilimsel analiz ve çözüm yöntemlerini kullanarak şeffaf, katılımcı ve paylaşımcı bir yaklaşımda kurumsal müşterilerinin iletişim, yönetim ve insan kaynakları kalitesini, bireysel müşterilerinin performans ve liderlik becerilerini geliştirmeye yardımcı olacak stratejilerin beraberce üretilmesini sağlayarak, bunların uygulanmasına rehberlik eder.  

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için oldukça önemlidir.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02324632349 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Novus Uluslararası Danışmanlık , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak bizler konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamız ile irtibat kurun.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı