Novarig Bilişim Güv. Sis Görsel Sanatlar Tic San Ltd Şti

Firma No
6C606F3B54
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Beşevler Mh. ve Cd. Cankardeş St. No 130/A Nilüfer/BURSA
Telefon
02244514595
Web Site
novarig.com
E-Posta
info@novarig.com
Görüntülenme
13826
Navigasyon
Yol Tarifi
VİZYONUMUZ Güvenlik ve enerji teknolojileri alanlarında hizmet kalitesinde süreklilik, entegre çözümler ve yenilikçi yaklaşımlarla sektördeki lider firmalar arasında yer alarak gelişmekte olan teknolojileri sorunsuz bir şekilde uygulamak. MİSYONUMUZ Mükemmelliği odak noktası kabul ederek ileri teknolojileri müşterilerimiz ile buluşturmak. HEDEFLERİMİZ Novarig güvenlik ve enerji teknolojileri; kullanıcı dostu teknolojiler ile bu teknolojilere ihtiyaç duyan müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmektedir Güvenlik sistemleri ve enerji teknolojileri alanlarında faaliyet göstermek amacıyla şahıs olarak hizmet vermeye başladıktan sonra 2013 yılında Bursa´da Novarig Bilişim ve Teknoloji adıyla sürdürülebilirliğini daha sağlam temeller atarak güvenlik sistemleri ve enerji teknolojileri alanlarında yerini almıştır. Projelerimizde alanlarında lider konumunda bulunan markalarla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02244514595 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en mükemmel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamızla irtibata geçin.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Novarig Bilişim Güv. Sis Görsel Sanatlar Tic San Ltd Şti , hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı