NMT Danışmanlık

Firma No
D25DE62934
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Koşuyolu Cad. Salih Omurtak Sk. No:5 Koşuyolu / İSTANBUL
Telefon
02165460370
Web Site
nmt.com.tr
E-Posta
nmt@nmt.com.tr
Görüntülenme
14637
Navigasyon
Yol Tarifi
NMT, ´New Management Techniques-Yeni Yönetim Teknikleri´ ismi ile yeni bir anlayışı hedefleyerek kurulduğu 1996 yılında sadece yönetim danışmanlığı konusunda proje bazlı hizmet veren bireysel performans odaklı bir yapıdan, bugün; yönetim danışmanlığı, eğitim ve insan kaynakları alanlarında birbiriyle koordineli çalışan üç ayrı grup haline geldi. Bugün, bu üç iş grubunun yarattığı sinerji NMT´nin gücünü oluşturuyor. Bizler hiçbir zaman ne en büyük ne de en iyi olduğumuzu iddia ettik. Bizim iddiamız sadece sizin için çok çalışacağımızdı. Ve 15 yıldır hep öyle yaptık ve hep kazandırdık...  

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

NMT Danışmanlık olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamızla irtibat kurun.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemlidir.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02165460370 Ayrıca sayfada bulunan adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı