Netservis Otomotiv

Firma No
20D5BFBE6A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kartal Cad. No:80 Yakacık / Kartal, İstanbul TÜRKİYE
Telefon
02164510978
Web Site
netservisotomotiv.com
E-Posta
info@netservisotomotiv.com
Görüntülenme
12606
Navigasyon
Yol Tarifi
Net Servis olarak sizlere en kaliteli ve en ekonomik hizmeti verebilmek amacıyla 2000 yılından beri Kartal? da hizmetinizdeyiz. Firmamız, 700 m2 si kapalı, 800 m2 si açık alan olmak üzere 1500 m2 servis ve hizmet alanına sahiptir. Bünyemizde aracınızın bakımı ve onarımı için gerek duyabileceğimiz tüm ekipman ve teçhizat mevcuttur. Personelimizin her biri alanlarında gerekli eğitimleri almış, uzmanlıklarını aldıkları sertifikalarla belgelendirmiştir. Tüm ekibimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak, ve sizin memnuniyetinizi kazanmak için çaba sarf edeceklerdir. Servisimizde Kasko ve Trafik sigortalı araçlar için anlaşmalı veya vekaletle hasar onarım, kaporta boya ve tamirat işlemleri yapılmaktadır. Servis Hizmet Standartlarımız Servisimizde orijinal parça kullanımı tercih edilmektedir, Servisimizde profesyonel el aletleri kullanılmaktadır, Servisimizde profesyonel montaj ürünleri kullanılmaktadır, Servisimizde eğitimli, profesyonel personel çalışmaktadır, Servisimize gelen araçların test sürüşü belirli bir km dahilinde ve belirli güzergahta yapılmaktadır, Servisimize gelen araçlar, özel işler için kullanılmamaktadır, Servisimize gelen araçlar, sigorta güvencesi altındadır. Her türlü kazaya karşı kaskoludur.  

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizler ile irtibata geçiniz.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Netservis Otomotiv olarak biz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizimle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02164510978 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı