Netplasmak - Net Plasmak

Firma No
614ABC6DD1
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
AKÇABURGAZ MAHALLESİ 5.BÖLGE 12. CADDE 83. SOKAK NO:6 ESENYURT - İSTANBUL
Telefon
02125656771
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
netplasmak.com
E-Posta
info@netplasmak.com
Görüntülenme
12855
Navigasyon
Yol Tarifi
Netplasmak Ltd. 20 yılı aşkın süredir plastik sektöründe faaliyet gösteriyor. Netplasmak Ltd. 9 Ekim 1981´de Semih Ulusan tarafından kuruldu. Plastik makinaları üretimi yapan Netplasmak plastik makinalarının ilk ihracatını 1992 yılında gerçekleştirdi. Bugün üretiminin büyük bölümünü başta, Almanya, Yunanistan, Rusya, Macaristan gibi Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine ihraç ediyor. Netplasmak´ın başarısının özünde daima kaliteyi ön planda tutan üretim anlayışı ve ürettiği makinaları müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlaması yatıyor. Netplasmak´ın kurucusu olan Semih Ulusan 1995 yılında Almanya´da bir teknoloji firması olan KBN Kunststoff Maschinetechnick GmbH firmasını Herbert Bammert ve Gerhard Krippner ile birlikte kurdu. Bugün Net Plasmak, ileri teknoloji kullanarak uluslararası standartlarda makina üretiyor. Netplasmak´ın ürettiği makinalar arasında atık plastiklerin geri kazanımı için plastik geri dönüşüm hatları, plastik granül makinaları, HDPE ve LDPE plastik film makinaları, film ekstrüderleri (bodünoz), branda makinaları ve agromeller, poşet kesme, komple poşet üretim hatları bulunuyor.  

Bizi ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamız ile irtibata geçiniz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02125656771 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Netplasmak - Net Plasmak olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı