Netmaster Teknotel Bilişim Ürün Tic Aş

Firma No
5C6DDEC7C9
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Aydınevler Mah. İnönü Cad. No:28 5-6-7 Bağımsız Bölüm 34841 Küçükyalı-İstanbul
Telefon
02163666696
Yetkili
netmaster
Web Site
netmaster.com.tr
E-Posta
netmasters@outlook.com
Görüntülenme
14535
Navigasyon
Yol Tarifi
TEKNOTEL; 1984 yılında Telekomünikasyon sektöründe anahtar teslimi projeler geliştirmek ve uygulamak üzere kuruldu. Kurulduğu günden itibaren; yenilikleri ve ileri teknolojileri takip ederek, Türkiye´nin teknolojik gelişiminde rol üstlenmeyi amaç edinen Teknotel, bugün Uydu Internet, Network Genişband ve Son Kullanıcı Elektroniği konularında faaliyet gösteren grup şirketleri ile çeşitli ölçeklerdeki altyapı ve erişim ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri sunmaktadır. Teknotel Bilişim Ürünleri Ticaret Limited Şirketi: İthalat, dağıtım ve teknik desteği gerçekleştirilen kaliteli, uygun fiyatlı ve yüksek performanslı Kablo Modem, ADSL Modem, Wireless uç cihazlar, VoIP cihazlar gibi pek çok cihazı Türkiye çapında son kullanıcıya ulaştırmaktadır. Teknik destek hattı (216) 366 66 96 üzerinden, haftada 7 gün 08:00- 22:00 saatleri arasında teknik destek hizmeti verilmektedir. 1999 yılında Kablo İnternet kullanımının başlamasından bu yana Türkiye´nin en büyük kablo modem tedarikçisidir. Sürekli stok tutma ve kesintisiz destek verme misyonu ile bunu pekiştirmektedir.  

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler veya müşteriler için çok önemlidir.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlarla faydalanmak için lütfen bizler ile irtibat kurunuz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Firmamızı ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Netmaster Teknotel Bilişim Ürün Tic Aş olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02163666696 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı