Net Akvaryum

Firma No
834947E6C2
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Müftü Mahallesi İbrahim Efe Cad. No: 34 / C KDZ. EREĞLİ / ZONGULDAK
Telefon
03723224495
Web Site
netakvaryum.com
E-Posta
iletisim@netakvaryum.com
Görüntülenme
14717
Navigasyon
Yol Tarifi
1989 Yılında Kurulan Şirketimiz halen Alfabim Bilişim Ajans Tic. San. Ltd.Şti. olarak Bilişim sektöründe bölgesinde aynı adreste hizmet vermektedir. Bu süreçte bölgede birçok kobi ve büyük ölçekli şirketlerin Bilgisayar otomasyon ve muhasebe sistemlerini kurmuş ve halen hizmet vermektedir. Büyükşehirlerdeki rakiplerimizin aksine çok kolay ulaşılabilir yerdeyiz. Yaşadığımız bölgede asla riske atmayacağımız uzun yılların verdiği birikimle edindiğimiz istikrar ve itibara sahibiz. Ürünlerimiz ithalatçı firmaların garantisi ve güvencesi altında olan %100 Orijinal ürünlerdir. Ürünlerimizin tamamı faturalıdır. Bölge bayiliğini yaptığımız bazı İthalatçılar; Anadolu Pet, Pet Garden, Kaya Pet, Fatih Pet Akvaryum sektörüne olan ilgimiz Hobicilikten başlamış gelişen şartlar doğrultusunda Hobicilere desteği amaç edinerek perakende satış koşulları oluşturulmuştur. Bölgemize ve Türkiye´ye en uygun şartlarda ürün tedariğini amaç edinmiş olan şirketimiz 2010 yılında Mağaza ve üretici faaliyetlerinde bulunmuş ve 15-04-2011 de www.netakvaryum.com E-ticaret sitesini hobicilerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmete açmıştır. 2 yıllık faaliyetin sonucunda mevcut kabuğuna sığmayan şirketimiz 01-01-2013 yılında 3 katlı Mağazası ve 200 metre kare üretim hanesini NET AKVARYUM PET SHOP olarak hizmete açmıştır. Bünyemizde balık üretimi ve satışı yanında her türlü pet ürünlerini mağazamızda ve internet sitemizde en uygun fiyat ve vade ile siz değerli müşterilemizin hizmetine sunmuştur.  

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

İşletmemizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 03723224495 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlar ile faydalanmak için lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

Net Akvaryum olarak hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle durmadan çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı