NDM Danışmanlık

Firma No
7E6BDC2A01
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Mecidiyeköy Mah.Gülbahar Cad. N:1/1 Kat:2 D:4-5-6 Şişli / İSTANBUL
Telefon
02122137432
Web Site
ndm.com.tr
E-Posta
ndm@ndm.com.tr
Görüntülenme
14480
Navigasyon
Yol Tarifi
NDM Danışmanlık Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. 1995 tarihinde İstanbul´da kuruldu.Yerel ihtiyaçları karşılamak amacı ile bilişim sektöründe,imalatçı ve ithalatçı firmaların ürünlerine bağlı yasal belgelerin hazırlanması konularında hizmet sunmaktadır. NDM yerel ihtiyaçları karşılamak için profesyonelleşme yolunda tedarikçisi sayılan bakanlıklara geri besleme yaparak topluma ve ülkesine karşı sorumluluk bilinci ile aşamalarda katkıda bulunmuştur. NDM günümüze kadar portföyünde bulunan müşterileri ile referansını kuvvetlendirerek, bilginin paylaşılmasını gereğini savunarak sektöründe lider kuruluş haline gelmiştir. İthalat konusunda uzmanlaşmış kadrosu,istikrarın örneklerinden olmakla beraber;çalışma ortamında uyum,bilgi akışı ile sürekli gelişmektedir.Artı değer olarak 2005 yılının nisan ayında hizmetlerine kalite yönetimi sistemini ekleyerek; sistem ve bilgi güvenliği bütünlüğünü sağlayarak,müşterilerine gelişen dünyada rekabet edebilmeleri için kalite yönetimi sistemleri konusunda da hizmet vermektedir...  

NDM Danışmanlık , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

İşletmemizi ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak bizler konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamız ile iletişim kurunuz.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02122137432 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı