Nam Mermer

Firma No
DF58CB0863
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
böcekli mahallesi ulus caddesi no:10, 2020, Pınar kent, Merkez, Denizli,
Telefon
02582664111
Yetkili
ABDULLAH AKYOL (Genel Müdür)
Web Site
nammermer.com
E-Posta
nammermer@hotmail.com
Görüntülenme
12100
Navigasyon
Yol Tarifi
Nam/Mer Mermer İthalat ve İhracat 2010 yılında, Denizli de, oldukça mütavazi ofislerimizde ve modern üretim tesislerin de hizmet faaliyetine geçmiştir. NAMMER, bu mütevazı başlangıcına rağmen, güvenilir ticaret anlayışı, sonuca ulaşmadaki azmi ve kalite sürekliliğine vermiş olduğu önem ile bugün saygın sektör liderlerinden olmaya doğru hızla ilerlemektedir. Vizyonumuz kapsamında bölgemizde öncü hizmet firması olma özelliğimizi devam ettirirken, dünya doğal taş sektöründe de adımızı lider firmaların arasına yazdırmayı hedefliyoruz. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için misyonumuzu iş güvenliği ve verimlilik prensipleri üzerine kurulu ofislerimizde ve üretim tesislerimizde yüksek kalitedeki ürün ve hizmetlerimizi uygun fiyatlarla, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede cevaplayabilmek için hiç durmadan çalışmak çerçevesinde oluşturduk. Kalite Politikamız Nam/Mer Mermer, müşteri ihtiyaçlarının kendi kalitesini belirlediğine inanarak yüksek kaliteli malları en ekonomik seviyede ithal ve ihrac etmeyi ilke edinmiştir. Hedeflerimiz doğrultusunda en iyisi olmak için kurumumuzun politikası; Çalışanlarımızı sürekli eğiterek müşterilerimize en iyi servisi vermek, Kararlı ve güven veren bir organizasyona sahip olmak, Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, Ürettiğimiz ürünlerin kalitesine güvenerek rekabet disiplinlerine göre hareket etmektir.  

Bizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Alacağınız hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak biz alanında değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Nam Mermer olarak bizler hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02582664111 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı