Nalbur Dünyasi Nalburdunyasi.com İstanbul

Firma No
80593B59AC
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İstanbul
Telefon
02124859074
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.nalburdunyasi.com
Görüntülenme
12276
Navigasyon
Yol Tarifi
Nalburiye, Hırdavat , İnşaat yapı malzeleri Online dükkanı. Tedarik belirleme noktası ve Eğitim   İstenildiği takdirde tedarik belirleme güncel ve yeni çıkmış işinize uygun size zaman ve masrafınızı azaltıcak ürünlerinin fizibilasyonlarına bakılarak sizlere tanıtımı ve ürünün kullanımı amaçlarını anlatır. İstenildiği takdirde ise şirkenizin ihticayı olan hırdavat ve ambalaj ürünleri yerinde doğru bir şekilde tesbit edilerek ürünleriniz tedarik edilir. Proje Üzerinde Çalışmalar Yeni bir başlangıç sloganı ile yola çıkan www.nalburduyasi.com sektörde yeni bir anlayışı belirlemek ve proje odaklı eticaret siteisi olarak çalışmalarını yapmak üzere yola çıkan ilk şirkettir. 40 yıllık makinecilik tecrübesini şimdi Hırdavat Sanayine taşımaktadır.   Proje Tanımı, Başlangıcı ve İmalat Aşaması Projenin Kapsamı Projenin uygulanan analiz Sistem analizi Küresel analiz 2d veya 3d çizimleri Malzeme ve envanter seçimi   İş Ortaklığı www.nalburdunyasi.com Sektöre girmek isteyen yeni müteşebislere ortaklık ve kendi işyerlerini açma imkanı sunmaktadır. Geliştirdiğimiz bu güçlü vizyonu müşterilerinize sunabilir veya bizlerden ürün tedariği yaparak malzeme satışlarına başlayabilirsiniz. Yeni bir başlangıç düşünüyorsanız sizlerde aramızda görmekten mutluk duyarız.     Nalburiye, Hırdavat , İnşaat yapı malzeleri, makita, stayer,karbosan

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Nalbur Dünyasi Nalburdunyasi.com İstanbul olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmekte.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmaktayız.

Mükemmel ve kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen iletişim kurun.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02124859074 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ve e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı