Musluoğlu Otomotiv

Firma No
4F0A0B5C30
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
AYDINTEPE MAHALLESI D-100 KARAYOLU ÜZERI NO:2 TUZLA/ İSTANBUL
Telefon
02164945750
Web Site
musluogluotomotiv.com
E-Posta
info@musluogluotomotiv.com
Görüntülenme
12706
Navigasyon
Yol Tarifi
MUSLUOĞLU AILESI 23 YILI AŞAN SÜRE ZARFDINDA IŞIN MUTFAĞINDAN GELMELERINE RAĞMEN HEM YÖNETICILIK,HEMDE SERVIS IŞLETMECILIĞINDE KENDILERINI GELIŞTIREREK GRUBU BÖLGELERINDE ÖNDE GELEN AKTÖRLERDEN BIRI HALINE GETIRMIŞLERDIR.GEÇMIŞI BAŞARILARLA DOLU OLAN GRUBUN EN YENI ÜYESI MUSLUOĞLU .SERVIS VE TIC.LTD.ŞTI 1 TEMMUZ 2008´DE FORD YETKİLİ SERVİS OLARAK FAALIYETLERINE BAŞLAMIŞTIR.MUSLUOĞLU FORD YETKILI SERVISI,İSTANBUL TUZLA´DA 2800M2 ARAÇ KABUL 3500M2 MEKANIK 3700M2 KAPORTA BOYA OLMAK ÜZERE 10000M2 ALAN ÜZERINDE FALIYET GÖSTERMEKTEDIR.SERVISIMIZDE MEKANIK,KAPORTA BOYA,YEDEK PARÇA SATIŞ,SIGORTA LASTIK VE 24 SAAT YOL YARDIM HIZMETLERI VERILMEKTEDIR. MUSLUOĞLU OTOMOTIV KOŞULSUZ MÜŞTERI MEMNUNIYETINI HEDEFLEYEN MÜŞTERILERIMIZIN ISTEK VE BEKLENTILERININ ÖTESINDE HIZMET SUNMAYI AMAÇLAYAN BIR ANLAYIŞLA ÇALIŞMAKTADIR.  

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Firmamızı ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02164945750 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanabilmek için firmamızla iletişim kurun.

Musluoğlu Otomotiv olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak bizler sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı