Muratoğulları Peyzaj

Firma No
B5E3CC420B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
AYDINLAR MAH. GÜNEY KIYI BOYU CAD. NO. 285 SEYHAN / ADANA
Telefon
03224289024
Yetkili
MURAT DİLMEN (Genel Müdür)
Web Site
muratogullaripeyzaj.com.tr
E-Posta
info@muratogullaripeyzaj.com.tr
Görüntülenme
13153
Navigasyon
Yol Tarifi
Muratoğulları Peyzaj, kurulduğu 1991yılından bugüne kadar peyzaj proje ve uygulama, bakım ve danışmanlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Gerçekleştirdiği projelerde özellikle doğal hayatın ve çevrenin korunmasında göstermiş olduğu titizlik, kaliteli işçilik ve profesyonel kadrosu ile malzemeden taviz vermemesi, şirketimizi bugünkü konumuna taşıyan en önemli faktörlerdendir. Muratoğulları Peyzaj, yaptığı her işin daha sonraki işler için referans olacağının bilincinde olmasıyla, yaptığı çalışmalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Muratoğulları Peyzaj Ltd. Şti. kendisine ait 66.500 metrekare fidanlığındaki repikaj ve sera alanlarında üretimini yaptığı, ayrıca Avrupa ve Afrika ülkelerinden ithalatını yaptığı 1000e yakın dış mekan süs bitkileri ile sektörde arzuladığı hedefe emin adımlarla ilerlemektedir. Konusunda uzman teknik kadrosu ile mükemmeli sunmak, şirketimizin başlıca hedefidir. Tümüyle profesyonelce düşünen ve çalışan proje ve uygulamalarında kendi ürettiği bitkiyi kullanarak sizin hayallerinizi gerçekleştirmeyi hedefleyen şirketimizle çalışmanızı temenni ederiz.  

Muratoğulları Peyzaj olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Mükemmel ya da kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için lütfen firmamız ile irtibat kurunuz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 03224289024 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için yorumları da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı