Münür Oto Bosch Car Service

Firma No
CD5605C85B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Onur Mah. T.Cemal Beriker Bulvarı No:397/A Seyhan / ADANA
Telefon
03224280001
Web Site
munuroto.com
E-Posta
yakupburgu@munuroto.com
Görüntülenme
14205
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamamız Münür Oto olarak 1999 yılında faaliyete başlamış olup, 2002 yılında Bosch Bünyesine katılarak MÜNÜR OTO BOSCH CAR SERVICE olmuştur. Firmamız TSE 12047 standartlarına sahip olup , yedek parça , mineral yağ satışı, egzoz muayenesi, akü satışı ve her türlü araca tampondan tampona servis hizmeti vermektedir. Ağırlıklı olarak BMW, Mercedes- BENZ, Volvo, Porsche, Volkswagen, Audi, Jeep, Range Rover, Opel markalarına hizmet vermekle beraber tüm araçlara hizmet vermekeyiz. Hedefimiz dünamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetinin maksimum seviyeye ulaşması için kaliteli ve güvenilir bir hizmeti müşterilerimize vermek temel hedefimizidir. Yeniliklerimiz, ileriye yönelik yatırımlarımıza hız vermek ve servisimizi 2014 yılı ve sonrası için daha büyük bir alana taşımak olacaktır.  

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Alacağınız hizmetle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 03224280001 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Münür Oto Bosch Car Service olarak hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Bizleri ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak biz alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı