Motus Döküm

Firma No
BB17348EDC
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Konya Organize Sanayi Bölgesi Organize Sanayi 9. Sk. No: 39 Selçuklu / KONYA / TÜRKİYE
Telefon
03323454945
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
motusdokum.com
E-Posta
ayalcinkaya@motusdokum.com
Görüntülenme
12255
Navigasyon
Yol Tarifi
Motus Döküm çelik ve sfero malzemeleri indüksiyon ocağı ile döküm yöntemiyle üretmektedir. Döküm metodolojisi olarak yer kalıba döküm, reçineli hatta döküm, Shell kalıp ile döküm, karbon maça ile döküm yöntemleri kullanılmaktadır. Markasını ISO 9001:2008 (kalite yönetim sistem standardı ile tescillendirmiş, Otomotiv sanayide ISO/TS 16949:2002 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi ve havacılık uzay sanayide AS 9100 kalite yönetim sistemlerine geçiş sürecini de başlatmış bulunmaktadır. Geniş uygulama alanına sahip olan bu döküm metodunu, tecrübe, bilgi birikimi ve mühendislik alt yapımızın da katkısıyla yüksek teknolojili makina parkurumuzda gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak yukarıda belirtmiş olduğumuz farklı kalıplama metotları ve farklı döküm teknolojileri sayesinde çok çeşitli metal döküm çeşitliliğine ve sahasına sahibiz. Motus Doküm ; İş makineleri kazıcı ve korucu ekipmanları , Otomotiv sanayii alanında her çeşit motor krank mili , çimento sektörü için beton santralleri pompa ve dirsek imalatı , maden ve taş ocakları için Kırıcı parçaları vb ürünler üretmektedir yüksek teknolojili indüksiyon döküm yöntemiyle döküyoruz. İsteğe bağlı talaşlı imalat tesisinde nihai ürün haline getirmekteyiz. Krank milleri, döküm sürecinin ardından ısıl işlem ve talaşlı imalat sürecinden geçirilerek ölçüsel olarak son derece hassas finiş operasyonlara tabi tutulur ve krank millerinin tamamı manyetik partikül çatlak muayenesi, ölçü kontrolü, balans kontrolü, görsel muayene gibi detaylı kontrollerden geçirilerek müşterilerimize sevke hazır hale getirilmektedir. Motus Döküm şirketi üretim yöntemini ileri teknoloji uygular. Dökümhane içerisinde dökülen iş makinaları kazıcı ve koruyucu parçaları kumlama, temizleme, ısıl işlem (normalizasyon, su verme ve meneviş) ve kalite kontrol proseslerinden geçer. Mekanik özelliği istenilen seviyede oluşturulan iş parçaları ultrasonik muayene, manyetik partikül çatlak muayenesi (seviye 1-2 operatör tarafından), sertlik muayenesi, çekme testi, darbe çentik testi, mikro yapı analizi gibi hassas ve detaylı kalite kontrol süreçlerinden geçerek korunaklı ambalajlar ile anlaşmalı lojistik firmaları ile tam zamanında istenilen adrese teslim edilir. Krank milleri ise, döküm sürecinin ardından ısıl işlem ve talaşlı imalat sürecini tamamlayarak ölçüsel olarak son derece hassas finiş operasyonlara tabi tutulur ve krank millerinin tamamı manyetik partikül çatlak muayenesi, ölçü kontrolü (üç boyutlu cihazlar kullanılarak), balans kontrolü, görsel muayene gibi detaylı kontrollerden geçirilerek müşterilerimize sevke hazır hale getirilir.  

Motus Döküm olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Alacağınız hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 03323454945 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Profesyonel ya da kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için işletmemiz ile irtibata geçiniz.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak bizler sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı