MİNERVA YAZILIM

Firma No
E30B71B228
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Büyükdere Cad. İmar İş Merkezi No:48/5 Mecidiyeköy PK:34387 İstanbul Turkey
Telefon
02122756032
Web Site
minerva.com.tr
E-Posta
info@minerva.com.tr
Görüntülenme
13479
Navigasyon
Yol Tarifi
Minerva, 1987 yılından beri Türk Yazılım sektöründe faaliyet gösteren, geliştirdiği sistemler ve yaptığı çok sayıdaki projeler ile iş yönetimi yazılımları ve çözümleri konusuna odaklanmış bir yazılım şirketidir. Şirketin temel amacı, müşterilerine, bulundukları sektörlerde gerçek anlamda rekabet avantajı yaratacak iş yönetimi yazılımlarını sunmak ve gerekli hizmetleri vermektir. Minerva, iş dünyasının hemen hemen bütün sektörlerinin ihtiyaç duyduğu uygulama yazılımlarını geliştirmekte, satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Minerva´nın, İşletme Yönetimi konusundaki güncel çözümü olan Plantum, uluslararası danışmanlık şirketleri ve müşterileri ile uzun yıllara dayanan ortak çalışmanın ürünü olup, çok güçlü bir yönetim felsefesi üzerine inşa edilmiştir. Web teknolojileri ile geliştirilmiş olan ürün yeni jenerasyon gerçek bir E-İş ortamı sunmaktadır. Minerva, 23 yıllık deneyimi ve bilgisayar sektörüne adanmış kadrosu ile Türkiye´nin en önde gelen yüksek teknoloji şirketlerinden birisidir.  

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02122756032 Ayrıca web sitemizde bulunan adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

MİNERVA YAZILIM olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Mükemmel ya da kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı