Mimsa Alüminyum

Firma No
6A9672D00A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
BOSB Mermerciler San. Sitesi 4. Cadde No: 7 34520, Beylikdüzü / İstanbul / TÜRKİYE
Telefon
02128751908
Yetkili
Kadir Gülsoy
Web Site
mimsa.com
E-Posta
info@mimsa.com
Görüntülenme
14432
Navigasyon
Yol Tarifi
Dünyaya bizim çerçevemizden bakmaya hazır mısınız? 1978 yılında kurulan Mimsa Alüminyum, 35 yılı aşan sektörel deneyimi ve büyük ölçekli ticari yapılardan küçük ölçekli özel konutlara kadar her projenin ihtiyacına uygun alüminyum uygulamalarıyla sektörün önde gelen kuruluşlarından biridir. Mimsa, alüminyum bina çözümleri sektöründe Avrupa?nın bir numaralı markası Schüco Türkiye?nin çözüm ortağıdır. En son teknoloji ile donatılmış Mimsa üretim noktalarında, ISO 9001 kalite güvence sistemi ile faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bu güne kadar sektörel gelişmeleri ve yenilikleri takip eden ve uygulayan Mimsa, müşteri isteklerini kaliteli, güvenilir, ekonomik ve zamanında tamamlamayı amaç edinmiştir. Bu profesyonel anlayış ile gerçekleştirdiği tüm işlerin projelendirme üretim ve montaj aşamaları, alanında tecrübeli mimar, mühendis ve diğer uzman kadro tarafından yapılmaktadır. Mimsa, yurt içinde gerçekleştirdiği pek çok başarılı projenin yanı sıra yurt dışındaki projeleriyle de adından sıkça söz ettirmektedir. 1986?dan bu yana yurt dışı çalışmalarına ağırlık veren Mimsa Alüminyum, 2003 yılında Moskova / Rusya Federasyonundaki şubesinin kuruluşunu tamamlamıştır. Yasal şartlar, uluslararası standartlar ve anlaşmalara uygun çalışmayı ilke edinmiş olan Mimsa Alüminyum, yaptığı her projeyi, dünyayı gelecek nesillerden ödünç aldığını unutmadan doğaya saygılı bir biçimde gerçekleştirmektedir.  

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa zamanda çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla üst düzey çaba göstermekteyiz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Mimsa Alüminyum olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanmak için lütfen firmamız ile irtibat kurun.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02128751908 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bizleri ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı