Mika Kozmetik

Firma No
24B27074F0
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Güzelyalı Mah. Atilla Cad. No:40 Pendik Istanbul Turkiye
Telefon
02164934936
Web Site
mayabrowncosmetics.com
Görüntülenme
12880
Navigasyon
Yol Tarifi
Mikla Kozmetik olarak ürünlerimizi kendi markamız ´MAYA BROWN´ altında veya tanınmış markaların adı altında fason olarak tüketiciye sunmaktayız. Ürünlerimizi Istanbul Pendik´teki Mikla Kozmetik ve diğer firmamız olan Vera Kozmetik Istanbul Merter´deki tesislerimizde üretmekteyiz.Mikla Kozmetik bünyesinde Mascara,Eyeliner, Dipliner,Ruj,Pudra,Far,Oje,Allık, Terracota,Lipgloss vb. tüm renkli kozmetik grubu imalatı yapmaktayız.Vera Kozmetik bünyesinde de tüm tahta ve plastik kozmetik kalem çeşitlerinin üretimini yapmakta olup 52 ülkeye ihracatını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Ürünlerimizin dış dizaynını,formül seçimlerini,baskı özelliklerini müşterilerimizin isteği doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Kozmetik üretimi olarak 20 yılı aşkın üretim tecrübemiz ve dünya kozmetik sektöründe gelişen yenilikleri AR-GE ekibimize verdiğimiz önem sayesinde yakından takip ettiğimizden dolayı müşterilerimize en hızlı ve en iyi kalitede ürün sunmaktayız.Ve üretim tesisimizin her aşaması GMP?ye uygun olarak hareket etmekteyiz.Ve firmamız ISO 9001:2008 sertifikasına sahiptir. İşinde oldukça dikkatli ve titiz kalite kontrol ekibimiz,firmamızdan çıkan her ürünün aynı yüksek kalitede çıkmasını sağlamaktadır.Ve bu konudaki ehemmiyetimiz Avrupa, Amerika ve Arap ülkeleri pazarındaki yerimizi sağlamlaştırmış bulunmaktadır.  

Mika Kozmetik olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizimle iletişim kurun.

Alacağınız hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Firmamızı ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemlidir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak bizler sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02164934936 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı