Mete Danışmanlık

Firma No
32E8520754
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Leylek Yuvası Sok. No:48 Ulus Vadi Ortaköy - İstanbul
Telefon
02122369781
Web Site
metedanismanlik.com
E-Posta
info@metedanismanlik.com
Görüntülenme
14089
Navigasyon
Yol Tarifi
Sadece Size Özel? Önceleri, sadece barınmaktı ihtiyacınız olan. Sonra, kendinize ait mekânlarda, kendinize ait bir şeyler bulmak istediniz. İstediniz ki, konforlu olsun, aradığınız rahatlık elinizin altında bulunsun. Estetik olsun, zevkinize göre, dilediğiniz şekilde, ister modern ister klasik, gönlünüzce şekillensin yaşadığınız mekân. Teknolojinin nimetlerini de unutmadık elbette, aydınlatmadan başlayarak, kapınızdaki güvenliğe kadar gereken ne varsa, onları da ilave ettik ve fikirlerinizi gerçeğe dönüştürerek, kişisel zevklerinizin ön plana çıktığı yaşam alanlarını planladık. Sadece size özel? Nitelikli Portföy? Mete Danışmanlık?ta her türlü, satılık-kiralık gayri mülkleriniz için en doğru alıcı ya da kiracıyı sizin için portföyümüzden seçiyor ve sizinle buluşturuyoruz. En iyi şartlarla, uygun seçenek ve fiyat garantisiyle, doğru kiracı ile doğru alıcıyı bir araya getiriyoruz. Seçkin portföyümüzde memnuniyeti tescillenen yüzlerce müşterimizden biri de siz olun. Profesyonel Hizmet? Konut, villa ya da rezidance, ofis, cafe ya da restoran? Kendiniz için seçtiğiniz yaşam alanında tasarladığınız tüm fikirlerinizi sizin için gerçekleştiriyoruz. A?dan Z?ye ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ayrıntıları Mete Danışmanlık?ta titizlikle değerlendiriyor ve memnuniyetinize sunuyoruz. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış ekibimizle, her türlü ihtiyaç ve sorununuza profesyonel çözümlerle hizmet veriyor ve güveninizin altına imzamızı atıyoruz.  

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlar ile faydalanmak için firmamızla iletişime geçiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Bizleri ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02122369781 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Mete Danışmanlık olarak bizler hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı