METAFOR ZEMİN - ZEMİN MÜHENDİSLİĞİ VE GEOTEKNİK HİZMETLERİ METAFOR ZEMİN İstanbul Şişli Mecidiyeköy

Firma No
D1122C78E9
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Mecidiyeköy Yolu Cad. Şehit Ahmet Sk. Mecidiyeköy İş Merkezi (Trump Towers yanı), No:4, Kat:4, Daire:77 Mecidiyeköy / Şişli / Istanbul Mecidiyeköy Şişli İstanbul
Telefon
0212 217 77 76
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.metaforzemin.com
Görüntülenme
12329
Navigasyon
Yol Tarifi
Zemin ve temel mühendisliği alanında ülkemizde geniş bir uygulama alanı bulunan fore kazık, mini kazık, öngermeli geçici ve kalıcı zemin ankrajları, enjeksiyon, jet grout başta olmak üzere birçok yöntem Metafor Zemin tarafından projelendirilerek uygulanmaktadır.Metafor Zemin in yelpazesinde ayrıca; zemin etüd ve modelleme, tasarım, müşavirlik, uygulama, aletsel gözlem ve özel makine ve ekipman imalatı yer almaktadır.   fore kazık, ankraj, jet grout, sondaj

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için irtibat no: 0212 217 77 76 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

METAFOR ZEMİN - ZEMİN MÜHENDİSLİĞİ VE GEOTEKNİK HİZMETLERİ METAFOR ZEMİN İstanbul Şişli Mecidiyeköy olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanmak için işletmemiz ile irtibata geçin.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak biz sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle durmadan çalışmaktayız.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı