Mesi Danışmanlık Temizlik Organizasyon

Firma No
76FBE5E1F9
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Bahçelievler Mah. Fatih Cad. No: 23/1, Pendik - İSTANBUL
Telefon
02165112899
Web Site
mesiorganizasyon.com
E-Posta
info@mesiorganizasyon.com
Görüntülenme
14434
Navigasyon
Yol Tarifi
Kurulduğu yıldan bu yana müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren firmamız alanında ´en iyi olmak´ ve ´en iyi kalmak´ amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçlerle sürdürmektedir. Temizlik konusunda hizmet veren kuruluşumuz,misyonunun başarılı bir şekilde yürütebilmesi için aşağıda görmüş olduğunuz kalite politikasını belirlemiş ve bu doğrultuda belli sürelerle denetlenen bir organizasyon ve bir ekip oluşturmuştur. Temizlik sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gunumuz teknolojisinden en iyi şekilde faydalanmak ve çalışanları bilgilendirmek koşulsuz müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak Teknolojik ve kültürel gelişmelere tam uyum sağlamak Eğitimli ve kalifiye temizlik elemanı yetiştirmek Kalite Yönetim Sistemin´den ödün vermeden çalışmaya devam etmek Doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet gösterme gibi amaçlar edinmiş ve bu amaçlar doğrultusunda ilerlemeye devam etmek. Evinizin Temizliğini Profesyonellere Yaptırmak İster misiniz ? Mesi Temizlik Yalnızca bir dünya markası olan HENKEL ECOLABS firmasının ürünlerini kullanmaktadır. KULLANDIĞIMIZ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SİZE ÖZEL VE TEK KULLANIMLIKTIR Kaliteli hizmet; müşteri memnuniyeti ve hijyeni esas alan temizlik hizmetimizden yararlanmak ister misiniz ? Günümüzde hızla gelişen teknoloji, insanların yaşamını kolaylaştırmakta ve davranışlarını değiştirmektedir. İnsanlar kendilerine daha fazla zaman ayrılmasını ve sunulan hizmetin en mükemmelini tercih etmektedir. Siz faaliyet konunuza odaklanırken Mesi temizlik ve hijyen uygulamasında ileri teknoloj, insan sağlığının ve dünya standartlarına uygun, doğayla uyumlu temizlik malzemeleri ve eğitimli personeli ile en yüksek oranda performans almanızı sağlayacak şekilde Mesi bir İstanbul temizlik şirketi olarak her zaman hizmetinizdedir.  

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02165112899 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Mesi Danışmanlık Temizlik Organizasyon olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen firmamızla iletişim kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı