Mesa Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firma No
CD680D8C69
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
KOSB-MELEK ARAS BULVARI AROMATİK CAD. NO:53 TUZLA-İSTANBUL
Telefon
02165932939
Web Site
mesaaluminyum.com
E-Posta
info@mesapol.com
Görüntülenme
13593
Navigasyon
Yol Tarifi
,Mesa Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti.,info@mesapol.com,mesaaluminyum.com,İSTANBUL,TUZLA,Alüminyum ve Yan Sanayi,Alüminyum İmalatı

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemlidir.

Mesa Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak bizler hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak bizler konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02165932939 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı