Mert Teknik Mühendislik

Firma No
0F00A3082A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Oruç Reis Mahallesi Tekstilkent Caddesi Koza Plaza No:12/B Kat:7 No:74 Esenler / İstanbul
Telefon
02124383884
Yetkili
Sn.Yetkili
Web Site
mertteknik.com
E-Posta
info@mertteknik.com
Görüntülenme
12810
Navigasyon
Yol Tarifi
Tüm ambalajlama ihtiyaçlarınıza yenilikçi, zamanın ilerisinde, doğru ve özel çözümler sunuyoruz ... Mert Teknik, 1987 yılından bu yana Ambalajlama Makinaları ve Ürün Kontrol Sistemleri konusunda proje yönetimi, danışmanlık, satış ve satış sonrası hizmetleri vermekte ve kendi alanında dünyanın önde gelen üreticilerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Genç, dinamik, tecrübeli ve çözüm odaklı personeli ile hizmet vermeyi ilke edinen firmamız, Türkiye ve yurtdışı pazarlarında önemli bir müşteri portföyüne sahiptir. Mert Teknik müşteri odaklı yaklaşımı ile ulusal ve dünya standartlarına uygun kaliteli ürünler imal eden dünya markası firmaların yüksek teknoloji ürünlerini iç ve dış pazarlara sunmayı; genç, dinamik ve eğitimli çalışanları ile gelişen teknolojileri takip etmeyi, zamanında ve kusursuz hizmet vermeyi, yasal mevzuatlara uymayı, kurumsal, güvenilir, yaratıcı ve girişimci bir şirket olmayı ve sahip olduğu varlık ve kaynakların değerlerini sürekli arttırmayı misyon olarak kabul etmektedir.  

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 02124383884 Ayrıca sayfada bulunan adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamızla irtibat kurun.

Mert Teknik Mühendislik olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Bizi ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak bizler konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı