mersinde kene ilaçlama AS İLAÇLAMA İçel (Mersin)

Firma No
569765AFAE
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Camiişerif Mah. 5232 Sk. No: 5/B İçel (Mersin)
Telefon
0 324 326 0 333
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.asilaclama.com
Görüntülenme
12370
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız halk sağlığı alanında haşere ve kemirgenlere karşı Sağlık Bakanlığından almış olduğu izin ile ilaçlama hizmeti vermektedir.   kene ilaçlama, mersin ilaçlama, mersin işyeri ilaçlama, mersin haşere ilaçlama

mersinde kene ilaçlama AS İLAÇLAMA İçel (Mersin) , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için çok önemlidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için işletmemiz ile iletişim kurunuz.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 0 324 326 0 333 Ayrıca sayfada bulunan adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Alacağınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı