MERSİN KAYA SANDIK ODASI İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIMI

Firma No
9E4D8DD40F
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yenimahalle 5319 sk. No:17/B Akdeniz -Mersin
Telefon
05376147247
Yetkili
Süleyman KAYA (İş sahibi)
Web Site
kayasandikodasi.somee.com
E-Posta
info@kayasandikodasi.somee.com
Görüntülenme
13970
Navigasyon
Yol Tarifi
Mersin Kaya Sandık Odası ikinci el eşya alım satımı 0 537 614 72 47 Mersin ili ve ilçeleri ikinci el eşya ve mobilya alım satımı ayrıca,büro ,ofis mobilya ve eşyaları, pastahane,kafeterya,lokanta ve kıraathane malzemeleri alıyor satıyoruz. Mersin,Mezitli,yenişehir,pozcu,akdeniz,toroslar,tarsus ve erdemli ilçe ve tüm mahalle ve semtlerden ikinci el eşya ve mobilyalarınızı alıyor satıyoruz. İkinci el eşya ve mobilyalarınızı ,beyaz eşyalarınızı anında adresinizden piyasanın üstünde bir fiyattan en iyi fiyat garantisiyle nakit olarak nakliyesi ve hamaliyesi bize ait olmak şartıyla alıyoruz. Her türlü ev eşyalarınızı alıyor satıyoruz her türlü ev mobilyalarınızı alıyor satıyoruz Her türlü büro eşyalarınızı alıyor satıyoruz her türlü büro mobilyalarınızı alıyor satıyoruz Her türlü ev beyaz eşyalarınızı alıyor satıyoruz Bilgisayar,laptop,klima,televizyon alıyor satıyoruz pastahane,kafeterya,lokanta ve kıraathane malzemeleri alıyor satıyoruz.  

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

MERSİN KAYA SANDIK ODASI İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIMI , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlarla faydalanmak için lütfen bizler ile iletişim kurunuz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak bizler konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 05376147247 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı