Mersan Yangın Söndürme Sistemleri

Firma No
7588387FB4
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
HAMİDİYE MAH. PETROL YOLU CAD. NO: 48 İSTANBUL / SULTANBEYLİ
Telefon
02164871520
Görüntülenme
14290
Navigasyon
Yol Tarifi
Gerçekleştirdiğimiz her projeye taviz vermez KALİTE yaklaşımımızla imza atarken, işimizin her aşamasında ve tüm detaylarında uluslar arası standartları hedefliyoruz. Ve bu hedefimize ulaşmak için; Tüm personelimize eğitim imkanları oluşturarak, Sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak ve bilgi ve desteklerine güvenerek, Müşteri beklenti ve memnuniyetini göz önünde bulundurarak, hizmet kalitesini artırarak, Tüm ahlaki ve yasal kurallara bağlı kalan bir firma olarak, Çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz. MERSAN SÖNDÜRME KONUSUNDA UZMAN PERSONELLERİYLE SİZE HİZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYAR.  

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Mersan Yangın Söndürme Sistemleri olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen irtibata geçiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Firmamızı ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02164871520 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı