Mermerin Devleri

Firma No
CF5D9C0C60
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Şerifali Mah. Turcan Cd. Kıble Sk. No: 7/4 Ümraniye İstanbul
Telefon
02165105509
Yetkili
Sn. Yetkil
Web Site
mermerindevleri.com
E-Posta
info@konseptprojeler.com
Görüntülenme
12670
Navigasyon
Yol Tarifi
KONSEPT PROJELER® yapımı bir proje olan MERMERin devleri, doğanın mucizevi ürünü ve Türkiye´nin çok önemli bir kaynağı olan mermeri tanıma ve tanıtma misyonu taşıyor. Mermer sektörü için, teknik özellikleri de kapsayan özel bir tasnif ve en bilinmesi gereken ürünlerle başlayan bu sınıflandırmayı, kullanıcı ve karar vericilerle ürünleri ve sektörü buluşturan adımlar takip etti. Son olarak 2014 Verona - Marmomacc fuarında MERMERin devleri vol.2 iletişimiyle devam eden projemiz mermerindevleri.com ve leadersofmarble.com internet siteleri ile sektörü hizmet verdiği kitlelerle buluşturmaya devam ediyor. Doğanın özel tasarımı mermer; bu sektörün özel, güvenilir, bilinçli firmaları ve onların deneyimleri ile MERMERin devleri projesinin özel iletişimiyle sunuluyor. Yatırımcıların seçimleri ve mimarların yaratıcılığı ile yaşam alanlarımızı özelleştiriyor ve özgün kılıyor. MERMERin devleri projesi özel ve özgün bir ürün olan mermeri ona yakışan özel ve özgün bakışla beğenilerinize sunuyor.  

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşteriler için önemlidir.

Alacağınız hizmetle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Mermerin Devleri olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanmak için lütfen bizler ile irtibata geçiniz.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02165105509 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı