Mermer Doğaltaş

Firma No
3E644CC89F
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Altunizade Mah. Oymacı Sok. No:67 Üsküdar İstanbul
Telefon
02166518526
Web Site
tasmarket.com
E-Posta
info@tasmarket.com
Görüntülenme
12769
Navigasyon
Yol Tarifi
Doğal taş pazarına yeni bir soluk getiren firmamız uzun yıllar önce küçük bir atölye ile iş hayatına başlamış ve butik projelerin uygulamalarını üstlenmiştir. Zaman içerisinde aldığımız prestijli projeler bizi kurumsallaşma anlamında zorunlu kılmıştır. 2000 li yılların başlarında İstanbul Anadolu Yakasındaki depomuzu kurarak ülkemizin bir çok ilinden tedarik ettiğimiz doğal taşları toptan ve perakende olarak satmaya başladık. Evet bu işi çok sevdik; o kadar çok sevdik ki 2005 senesinde Kaan Granit in maden sahası içerisinde granit ocağı açtık. Halihazırda rödevanslı olarak çalıştırmaya devam ettiğimiz granit ocağından Türkiye nin dört bir yanına granit küp taş ve granit bordür temini sağlıyoruz. On yılı aşkın süredir en kaliteli doğal taş ürünlerini siz değerli müşterilerimize uygun fiyat politikası ve en kısa zaman biriminde teslim etme gayreti içerisinde olan firmamız 1500 m2 lik alan üzerinde ürünlerini teşhir etmektedir. Türkiye nin en büyük doğal taş üreticilerinden temin ettiği taşları toptan ve perakende olarak satmakta olan firmamız, tedarik ettiği ürünlerin kalitesi açısından üst düzey hassasiyet göstermektedir. Genel olarak üç ana kategoride ürün tedariğinde bulunmaktayız. Bunlar sırası ile:  

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanmak için işletmemiz ile irtibata geçiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle durmadan çalışmaktayız.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02166518526 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Mermer Doğaltaş , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

İşletmemizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı