Merka Sigorta Aracılık Hizmetleri (Bakırköy)

Firma No
4E0563C7D2
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İstasyon Cad. Gür İş Hanı K:3 No:76 Bakırköy/İstanbul
Telefon
02125701383
Yetkili
Vesile ZORLU
Web Site
merkasigorta.com
E-Posta
vesilezorlu@merkasigorta.com
Görüntülenme
13821
Navigasyon
Yol Tarifi
Kurulduğu günden bu yana yenilikçi ve güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla çalışanMERKA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, bünyesinde bulunan uzman çalışma ekibiyle sigortalılarının ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak ve güvenilir hizmet yelpazesini siz sigortalılarımızla paylaşmak için çaba göstermektedir. Tüm sigorta branşlarının yanı sıra özellikle mesleki sorumluluk sigortalarında Türkiye çapında başarı ödüllerine sahip; 30 yıllıkANADOLU SİGORTA ?A? acentesi olarak faaliyet göstermekte olan şirketimizin merkezi BAKIRKÖY?de olup; MERYU veSİNANOBA şubeleriyle hizmet vermektedir. Mesleki Sorumluluk Sigortaları için düzenlenen kongre ve sunumlara katılarak meslek gruplarının görüş ve taleplerini yakından takip etmekte olan personelimizle, sizin için sizlerle çözüm üretmek için varız.  

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamız ile irtibat kurunuz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için irtibat no: 02125701383 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Merka Sigorta Aracılık Hizmetleri (Bakırköy) olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı