Mercan Makina ve Sanayi Ürünleri İç ve Dış

Firma No
F7386DD7A4
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Doğan Araslı Bulvarı, Fatih Sanayi Sitesi C-3 Blok No 30
Telefon
212428623031
Web Site
mercanvinc.com.tr
E-Posta
info@mercanvinc.com.tr
Görüntülenme
12965
Navigasyon
Yol Tarifi
1983 yılından beri müşteri güven ve memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinen Mercan Makina ve Sanayi Ürünleri İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.30 yıla yaklaşan deneyimi, bilgi birikimi, güvenirliliği tecrübesi ile kaldırma ve taşıma makinaları konusunda genişleyen ürün yelpazesini M CRANE SYSTEMS markası altında toplayarak daha güçlenen potansiyelini geniş hizmet anlayışıyla geliştirmekten gurur duymaktadır. Uluslararası kaliteli imalatı , kalite sertifikaları, konusunda uzman yurtdışı ortaklıkları, güçlü hizmet ağı, geniş mamul ve vinç yedek parça stoku, vinç satışı ve satış sonrasında, tecrübeli kadrosu ile hizmetinizdedir. ? Kaldırma kapasiteleri 1 ton ve 70 ton arası. Halatlı vinç, Monoray vinç, Gezer vinç ve Portal vinç imalatı. ? Ex-proof vinç. ? 250 kg. ile 2000 kg. arası kaldırma kapasiteli zincirli vinç. ? Özel yapım vinç (1 ton - 70 ton kaldırma kapasiteleri arasında değişik kullanım amaçlarına göre). ? 0,12 - 30 kW arası asenkron motor, konik rotorlu motor,kendinden frenli tek ve çift hızlı elektrikli vinç motoru ve kaldırma, yürütme motorları. ? 8 kW?a kadar konik rotorlu kendinden frenli exproof motor. ? Vinç kaldırma, yürütme ve diğer kullanım amaçlarına göre konik rotorlu kendinden frenli asenkron elektrik motorları. ? Vinç komponentleri. ? Aşırı yük sınırlayıcıları.  

Firmamızı ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizler ile irtibat kurunuz.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 212428623031 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Mercan Makina ve Sanayi Ürünleri İç ve Dış olarak bizler hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle üst düzey çaba göstermekteyiz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı