Merç Global İstihdam Eğitim Ve Danışmanlık

Firma No
FA033E2151
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Fevzi Çakmak 1 Sokak No: 17 / 4 Kızılay / Ankara
Telefon
03122303182
Web Site
turkishmanpower.com
E-Posta
info@turkishmanpower.com
Görüntülenme
13837
Navigasyon
Yol Tarifi
MERÇ GLOBAL; Uluslararası platformda petrol, doğal gaz ve enerji sektörlerinde öncü ve lider danışmanlık hizmeti sunmakta/işgücü temini sağlamaktadır. 1982?den beri müşterilerimize projelerinde danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda İstihdam Kampanyaları?yla İş Gücü Yönetimi alanlarında dünya çapında Diş Tedarik Hizmeti sağlamaktayız. Petrol, Doğal Gaz, ve Enerji sektöründe tüm dünyada profesyonel olarak istihdam olanakları sunuyoruz. Müşterilerimize çalıştıkları her alanda danışmanlık imkanı sunuyoruz. Petrol D.Gaz projelerinin Sismik,arama,üretim,taşıma,işleme ve bakım aşamalarında en iyi iş gücünü müşterilerimize en kısa sürede sunarak, müşterilerimizin zamandan kazanmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimeze; güvene dayalı, etik kurallar çerçevesinde tutarlı hizmet sunmak bizim işimiz.. ŞUBELERİMİZ VE AKTİF OLDUĞUMUZ ÜLKELER: Türkiye,Romanya, Moldvya, Ukrayna, Bosna, Bulgaristan , Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan, Bangladeş, Sirilanka, Nepal, Hindistan, Endonezya, Malezya, Fas, Çin, Filipinler, Kazakistan, Özbekistan, Vietnam, Myanmar, Pakistan, Gürcistan, Avustralya, İngiltere, Irak (Bağdat, Erbil, Basra), İran ve Cezayir.  

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemlidir.

İşletmemizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 03122303182 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Merç Global İstihdam Eğitim Ve Danışmanlık olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizler ile irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Alacağınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak bizler alanında öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanmak için lütfen bizler ile iletişim kurunuz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı