Meltem Mühendislik Ve Ticaret

Firma No
20E7C49080
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
1203/1 sk.No:3/2 Yenişehir Konak/İzmir
Telefon
02323307305
Yetkili
T.Fikret HEPDÜNDAR
Web Site
monopomplar.com
E-Posta
meltem@kalemuhendislik.org
Görüntülenme
13294
Navigasyon
Yol Tarifi
www.monopomplar.com sitemizde çok özel bir pompa olan ?Helezonlu pompa (Monopomp)? lar konusunda detaylı bilgiler verilmeye çalışılmıştır. monopompların çok sayıda uygulaması firmamızın 15 yılı aşkın tecrübesinde temel yapı taşlarını oluşurmuştur. Ana firmamız olan MELTEM MÜHENDİSLİK VE TİCARET ?ten aşağıdaki hizmet konularında yararlanabilirsiniz : DANIŞMANLIK: Fizibilite etüdleri, zeytin salamura tesisleri yatırım planlaması, zeytin salamura tesislerinde işletme danışmanlığı? (Bkz. www.meltemmuhendislik.com) ENDÜSTRİYEL ÇALIŞMA KONULARIMIZ: Blower? lar, vakum pompaları, pis su pompaları, dalgıç pompalar, hidroforlar, helezonlu pompalar-monopomplar, endüstriyel ekipman seçimleri ve satışları? İşletmenizdeki enerji kayıplarının yeniden sisteme kazandırılmasına yönelik uygulamalar, yenilenebilir enerji kaynakları kullanılarak enerji verimliliğinin artırılması Zeytin salamura tesisleri havalandırma sistemleri kurulması, havuzdan zeytin çıkarma sistemleri, merkezi toz, gaztoplama sistemleri, zeytin ısıl işlem sistemleri, projelendirme + imalat ve montaj, ısıtma sistemleri projelendirme, montaj? İlginize şimdiden teşekkür ederiz. Güveninize layık olmaya çalışıyoruz?  

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

İşletmemizi ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlarla faydalanmak için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetler için yorumları da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02323307305 Ayrıca sayfamızda bulunan adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Meltem Mühendislik Ve Ticaret olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı