Mc Korkmaz Grup

Firma No
5A9B85B94A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Cumhuriyet mah. Gökalp sokak no: 21 kapı no: 203 Bıçakçılar İş Merkezi
Telefon
0264 999 1201
Yetkili
Mc Korkmaz Grup
E-Posta
info@mckorkmazgrup.com
Görüntülenme
14286
Navigasyon
Yol Tarifi
MC Korkmaz Grup olarak 1989 yılında başladığımız yolculuğumuza “her ayrıntıda yüksek kalite” anlayışımızdan ödün vermeden devam etmekten, onur duyuyoruz. Mükemmeli hedefleyerek gerçekleştirdiğimiz projelerimizde bir taraftan müşterilerimizin yaptığı yatırımlardan beklediği dönüşü almasını sağlarken diğer taraftan da otuz yılı aşkın süredir Kocaali´mizin kalkınmasına katkıda bulunmaktayız. Grubumuz bünyesindeki şirketlerimizle, son yıllarda hızlı bir değişim ve dengeli bir büyüme süreci yaşıyoruz. Otomotiv dünyasındaki değişimleri takip ederek bünyemizde uyarlıyor, kurumsallaşma çalışmalarımızı yeniden yapılanma süreci içerisinde oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Grubumuz içerisinde bir taraftan yeni şirketler hayata geçirerek hizmet yelpazemizi genişletiyor, yeni ürünlerle kalitemizi birleştirerek farklı kültürlere ve insanlara yepyeni projeler sunuyoruz. Bu süreçte yeni pazarlar keşfediyor, verimliliğimizin artırılmasına yönelik planlamalar yapıyoruz ve bunu yaparken insan kaynağımızı her geçen gün zenginleştirerek işimizdeki profesyonelliğimizi samimiyetimize ve projelerimize yansıtıyoruz. Tüm yapısal ve yönetsel değişikliklerle sürdürdüğümüz büyüme trendimiz, grubumuzu ülkemizdeki üst düzey şirketler arasına taşımayı sürdürürken aynı zamanda müşterilerimizin beklentilerini ve onlara sunulan hizmeti her geçen gün daha da mükemmel boyutlara ulaştırmaktadır. MC Korkmaz Grup olarak insan kaynağımızla, tecrübemizle, projelerimizle, geçmişte olduğu gibi şu anda ve gelecekte adımıza yakışan eserlerle ülkemizde yaşamın ve konforun yenilikçi lideri; çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın da dürüst, güvenilir, saygın bir kuruluşu olarak başarılarımızı pekiştirmeye devam edeceğiz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak biz sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için işletmemiz ile irtibata geçin.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 0264 999 1201 Ayrıca web sitemizde bulunan adres veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Mc Korkmaz Grup , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

İşletmemizi ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Alacağınız hizmetle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetler için yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı