Matlı Yem San.ve Tic. A.ş.(Selçuklu Konya)

Firma No
6EEA69A152
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Ankara Yolu 22 Km. Tömek Köyü Kavşağı Selçuklu / KONYA
Telefon
03322713105
Web Site
matli.com.tr
E-Posta
konya@matli.com.tr
Görüntülenme
13648
Navigasyon
Yol Tarifi
Matlı, Türkiye?nin protein ihtiyacını karşılama hedefiyle faaliyet gösteren bir gıda grubudur. Matlı Gıda Grubu?nun kurucusu Ömer Matlı, iş hayatına 1965 yılında Bursa?nın Karacabey ilçesinde soğan ticareti yaparak başladı. 1970?lerin başında hayvan ticaretine ve buna paralel olarak mandıracılığa geçen Ömer Matlı, bu işlerde elde ettiği başarıların getirdiği ticari itibarı ve birikmiş sermayesi ile birlikte çeltik işine girdi. 1980 yılında kurduğu çeltik fabrikasıyla tüccarlıktan sanayiciliğe adım attı. Ömer Matlı, 1986 yılında hayvan yemi üretmeye karar verdi. Bu yatırım kararı, 1988 yılında Karacabey?deki fabrikada saatte 10 ton süt ve besi sığırı yemi üretilerek gerçekleşti. Bu fabrikaya ek olarak 1992 yılında bölgenin ilk modern mısır kurutma tesisi eklendi. 1995 yılında Ömer Matlı´ nın vefatı ile bayrağı devralan Özer ve Önder Matlı şirketin yatırım faaliyetlerine hız kesmeden devam ederek, 2004 yılında Tam Yağlı Soya üretim tesisini, 2005 yılında Ömer Matlı Hayvansal Üretim Eğitim Araştırma Merkezini hayata geçirmişlerdir.Bunun yanı sıra Konya (2006), Turgutlu (2009), Çorlu (2011), Samsun (2013) ve Gaziantep (2014) büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvan yem üretim tesislerini ülke ekonomisine kazandırmışlardır. Matlı Gıda Grubu yarım asırlık yem üretim tecrübesini yumurta üretimine taşıyarak Nisan 2010 yılında Bursa´nın Karacabey ilçesinin Canbaz köyünde üst düzey teknolojiyle donatılmış yumurta üretim tesisini faaliyete geçirdi. Bugün Matlı Gıda Grubu 600 ´ün üzeri çalışanı, 425 bayisi ve yaklaşık 2.000 tedarikçisi ile Türkiye´nin en büyük 207. şirketidir  

Matlı Yem San.ve Tic. A.ş.(Selçuklu Konya) olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla faydalanmak için işletmemizle irtibat kurunuz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak biz sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Firmamızı ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 03322713105 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı