Mas Akvaryum Sistemleri

Firma No
F21524D5EB
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yeni Camlıca Mah. Dursun Bey Cad. Yıldız Sok No:31 Ataşehir/İstanbul TÜRKİYE
Telefon
02164715617
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
akvaryumpazari.com
E-Posta
mas@masaquarium.com
Görüntülenme
15008
Navigasyon
Yol Tarifi
MAS markalı akvaryumlar ilk olarak 1997 yılında üretilmiştir. Kalitesi ve özellikleri ile pazardaki diğer akvaryumlardan ayrılması ve akvaryum pazarına birçok yeniliği beraberinde getirmesi MAS Akvaryumların en çok tercih edilen akvaryumlar arasında yer almasını sağlamıştır. Akvaryum sektörünü birçok yenilikle tanıştıran MAS Akvaryum, Türkiye´de ilk plastik kapak takımlı akvaryum markasıdır. Türkiye´de ilk ve tek CE belgeli akvaryum markasıdır Türkiye´de 2 yıl garantisi olan ilk akvaryum markasıdır %98 nemli ve kapalı ortamlarda sorunsuz çalışabilen aydınlatma sistemi ile Türkiye´de ilk ve tek dünyada ise sayılı akvaryum markaları arasındadır Türkiye´de ilk ve tek ihraç edilen akvaryum markasıdır. Firmamız kalitesi ile kendini kanıtlamış bir marka olan MAS Akvaryum sistemlerini daha da geliştirerek, hem yurt içinde hem de yurt dışında tercih edilen akvaryum markaları arasında yer almasını hedeflemektedir. Bu amaçla genç dinamik ekibiyle sahip olduğu tecrübelerini bir araya getirerek akvaryum sektörüne yenilikler ve yeni ürünler getirmeye çalışmaktayız. Değerimiz Müşterilerimizdir; Hedefimiz; Türkiyenin tüm şehirlerinin yanı sıra Türk Cumhuriyetleri, Orta Asya ve Avrupa ülkerindeki müşterilerimize erişmek uygun fiyatlarla kaliteli ürün ve hizmetler sunarak bu bölgede sektörün lider firmaları arasında yer almaktır. Amacımız; Müşterilerimize bilgi teknolojilerinin olanaklarından yararlanarak yakın olmak ve maliyet avantajı yaratarak daha uygun fiyatlarla kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktır. Ekibimiz; Metal konstrüksüyon ve giydirme, cam ve akrilik akvaryum tasarımı, su canlıları ve kimyası, filtreleme, su yaşamı döngüsü konularında bilgi sahibi; akvaryum imalatı konusunda teknolojiyi takip eden proje uygulama uzmanlarından oluşmaktadır.  

Mas Akvaryum Sistemleri olarak biz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmekte.

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için işletmemizle iletişime geçiniz.

Bizi ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak biz sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetler için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02164715617 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı