Marsan Makine Kalıp İmalat Sanayi Ve Ticaret İthalat İhracat Ltd.Şti.

Firma No
BF23946CA0
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
OSB 1.Kısım No:6 Cumhuriyet Bulvarı 45030 Manisa / TÜRKİYE
Telefon
02362362595
E-Posta
info@marsankrom.com
Görüntülenme
12437
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız Manisa organize sanayi bölgesi 1. kısımda yerleşik olup, 3.200 m² alan üzerinde 1.700 m² kapalı üretim ve 1.500 m² depolama alanı mevcuttur. Havlu radyatör sektörünün en önde gelen firmalarından olan Dekorpan ve Sanpan firmalarının kurucusu olan ve 12 yıllıkkrom kaplama deniyimi olan Ünal Sandalcı tarafından kurulan ABS Krom kaplama tesisimizin tamamı kendi öz sermayemiz olan 3 Milyon USD yatırım ile en yeni teknoloji kullanılarak, otomotiv, beyaz eşya, aydınlatma, mobilya, armatür sektörleri başta olmak üzere plastik üzeri krom kaplamanın kullanıldığı tüm sektörlere en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunabilecek düzeyde organize olmuştur. Firmamız teknik ekibinde bir kimya mühendisi, bir makine mühendisi ve bir kalıpçılık öğretmeni bulunmaktadır. Tesisimizin kaplama işlemini yaptığı parçaların gerekli kalite testlerinin (Salt Spray Test, Thickness Measurement Test, Cross Hatch Test ) yapabileceği ve üretim iyileştirme çalışmalarının da yapılacağı özel laboratuvarımız mevcuttur. Tesisimiz ISO 9001:2008 kalite belgesine sahip olmakla birlikte açılışımızı takiben ISO16949 , ISO17025 ve ISO18001 belgeleri hazırlığı yapılan kalite belgeleri arasındadır. Firmamızın DB kayıtı mevcut olup D-U-N-S Numarası 503942119´dur. Firmamız iki ana başlık altında plastik üzeri metal kaplama ve plastik enjeksiyon üzerine hizmet vermektedir.  

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02362362595 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Marsan Makine Kalıp İmalat Sanayi Ve Ticaret İthalat İhracat Ltd.Şti. olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözmeyi hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamızla iletişim kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı