Markobi

Firma No
1390E89427
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Nispetiye Cad. Aytar Cad. Dilek Apt 28/9 Kat:3 Daire:9 Levent İstanbul
Telefon
02122804293
Web Site
markobi.com.tr
E-Posta
info@markobi.com.tr
Görüntülenme
14240
Navigasyon
Yol Tarifi
Türkiye?deki şirketlerin %99?u kobilerden oluşuyor. Toplam istihdamın %78?ini sağlayan ve genellikle aile şirketi yapısında oluşmuş olan kobiler, günümüz rekabet ortamının içinde yerlerini korumak ve paylarını büyütmek için kurumsallaşma ve markalaşma süreçlerine girmeleri gerektiğinin artık farkındalar. Markobi, kobilere kurumsal gelişim ve marka iletişimi konusunda hizmetler sunan bir yönetim danışmanlık şirketidir. Klasik danışmanlık anlayışının dışında müşterilerine bir ?iş ortağı? bakışı ile yaklaşan Markobi, birlikte çalıştığı şirketlerin endüstrilerine, özelliklerine, ihtiyaç ve isteklerine göre farklı ürünler ve çözümler sunmayı amaçlar. Hazırlamış olduğu çözüm paketleri ile hızlı, yalın ve ulaşılabilir çözümler üreten Markobi, markalaşma ve kurumsallaşma süreçlerinde ihtiyaçların belirlenmesi, çözümlerin planlanması, doğru partnerlerin seçimi, uygulama aşamalarında hizmet sağladığı şirketlerin bir departmanı gibi çalışmayı ilke edinmiştir.  

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02122804293 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bizi ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanabilmek için firmamızla irtibat kurunuz.

Markobi , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizimle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı