Mapeks Yangın Söndürme

Firma No
28FA1605EF
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
AYDINEVLER MAHALLESİ PREVEZE SOKAK NO: 19/2 İSTANBUL / MALTEPE
Telefon
02164177515
Web Site
mapeks.com.tr
Görüntülenme
14397
Navigasyon
Yol Tarifi
Mapeks, sektördeki aksaklık ve boşlukları fark edip, bu alanda daha profesyonel bir anlayış ile politikasını, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı belirleyerek, sektöründe en güvenilen ve tercih edilen firma olmak amacı ile siz müşterilerine hizmet vermek için 1995 yılında kurulmuştur. İlk kuruluşunda, Avrupa normlarında, CE, TSE EN ve İSO 9001 Belgeli ABC kuru kimyevi tozlu yangın söndürme tozu imalatı ile sektöre hızlı bir giriş yaparak kendine ciddi bir yer edinmiştir. Devam eden yıllar içerisinde Yangın Tüpü imalatına da başlayan Mapeks yüksek kapasiteli dış ticaret ve ihracat boşluğunu da göz önünde bulundurarak bir çok yurt dışı firmayla ortak çalışmalara başlamış, sektörün yurt dışına açılan bir yüzü haline gelmiştir. Kalite nin bir yaşam tarzı olduğunun bilincinde olan Mapeks, sektöründeki kalite anlayışının üretimden başlayıp en son kullanıcının memnuniyetini dile getirmesi ile sonlanacağını kabul eder ve bu doğrultuda hizmet vermeye devam etmektedir.  

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02164177515 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizler ile irtibat kurun.

Bizi ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Mapeks Yangın Söndürme olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı