MANİSA KAHRAMAN ORGANİZASYON

Firma No
D1EC25942C
İl
Manisa
İlçe
Şehzadeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Peker, 45020 Şehzadeler/Manisa
Telefon
0554 468 87 69
Görüntülenme
3033
Navigasyon
Yol Tarifi

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 0554 468 87 69 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

MANİSA KAHRAMAN ORGANİZASYON olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Manisa Şehzadeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanmak için lütfen firmamız ile irtibat kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı