Manisa Çelik Döküm Sanayi Ve Ticaret A.ş.

Firma No
10DB224617
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 45030 Manisa / TÜRKİYE
Telefon
02362331290
Web Site
manisadokum.com.tr
E-Posta
mds@manisadokum.com.tr
Görüntülenme
12588
Navigasyon
Yol Tarifi
Manisa Döküm Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1981 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi´nde kurulmuş ve halen toplam 20.000 m2 açık alan üzerine 10.000 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Yıllık 6000 tonluk çelik ve dökme demir kapasitesi ile MDS, Türkiye´de döküm alanında önemli bir yere sahiptir. Tek parça 10 Ton ağırlığa kadar çelik ve dökme demir, standartlara uygun olarak başarı ile dökülebilmektedir. MDS, 25 yıllık tecrübesi ile müşteri taleplerine, istenilen kalite ve geniş döküm yelpazesi ile hizmet vermektedir. 1997 yılından itibaren hizmet sınırlarını Türkiye dışına genişleterek, Almanya, Fransa gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra Suriye ve Mısır gibi Ortadoğu ülkelerine de ihracat yapmaktadır. Firmamız 2004 yılı itibariyle ISO 9001:2000 kalite belgesi almıştır.  

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen bizler ile irtibat kurunuz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Alacağınız hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Manisa Çelik Döküm Sanayi Ve Ticaret A.ş. olarak biz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak bizler alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02362331290 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı