Mangan Granit ve Mermer

Firma No
6330A2CAC5
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Şerifali Mah.Bayraktar bul.MirasSok. No:2 34775 Ümraniye/İstanbul
Telefon
02164782243
Yetkili
Alibey MANGAN
Web Site
mangan.com.tr
E-Posta
info@mangan.com.tr
Görüntülenme
12542
Navigasyon
Yol Tarifi
Türkiye´ de granit ve mermer uygulamaları alanında uzmanlaşan ilk şirket olarak Mangan, tasarım, malzeme seçimi, malzemenin tedarik edilmesi ve uygulama gibi yüzey kaplama aktivitesinin bütün aşamalarını kapsayan modern bir yapıya sahiptir. Şu ana kadar gerek Türkiye´ de gerekse de yurt dışında olmak üzere pek çok güzel ve zarif binanın doğal, dayanıklı ve estetik malzemelerle kaplama işini üstlendik. İmzaladığımız sözleşmelerinin hepsini başarıyla ve hiçbir gecikme olmadan tamamladık. Mangan´ ın özen ve kusursuz estetik anlayışını doğal kaplama malzemelerine ve zevkli bir şekilde dizayn edilen binalara ekledik. Tüm dikkatimizi yoğunlaştırarak yaptığımız işler, gerek bizim açımızdan gerekse de müşterilerimiz açısından tam tatminle sonuçlanmıştır. Yaptığımız işler, iyi arkadaşlıklar kurmamızı da sağlamıştır. Yüzey kaplama sürecinin bütün aşamalarında çalışan deneyimli 550 personeliyle ve entegre üretim kabiliyetiyle Mangan olarak daima hizmetinizdeyiz. Saygılarımla Alibey MANGAN Yönetim Kurulu Başkanı   beylikdüzü rehber mersin rehber izmit rehber istanbul rehber büyükçekmece rehber

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için irtibat no: 02164782243 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres ve e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözmeyi hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mangan Granit ve Mermer olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Firmamızı ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için firmamızla iletişim kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı