Magma Mekatronik Makine Sanayi Ve Ticaret A.ş.

Firma No
C426B01F18
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ V. KISIM YALÇIN ÖZARAS CAD. NO:1 45030 MANİSA TÜRKİYE
Telefon
02362262700
Web Site
magma.com.tr
E-Posta
4449353@magma.com.tr
Görüntülenme
12599
Navigasyon
Yol Tarifi
Magma Mekatronik Sanayi ve Ticaret AŞ, isminden de anlaşılacağı üzere, mekanik, elektrik, elektronik ve yazılım alanlarında uzmanlaşan bir tasarım ve üretim şirketidir. Bugün için uzmanlık alanımız kaynak makineleri ile kaynak ve kesme otomasyon teknolojileri olmakla beraber, ileride güç elektroniğinin kullanıldığı ve hareketin otomatize edildiği birçok alanda var olmayı hedefliyoruz. Bugün için uzmanlık alanlarımız ana başlıkları ile şöyledir: 1 - Elektronik-Mekanik,Tristör, Chopper ve Inverter Teknolojileri kullanarak tasarlayıp ürettiğimiz kaynak makineleri Örtülü Elektrod Kaynak Makineleri TIG Kaynak Makineleri MIG/MAG Kaynak Makineleri 2 - Mekanik Sistemler Robot ihtiva eden bütünleşik çalışabilen anahtar teslim kaynak ve/veya plazma kesme projeleri Kolon-Bom, Roller, Pozisyoner, Lineer Kaynak üniteleri 3 - Bilgisayar kontrollü üretim otomasyon sistemleri Kendi konumuzda en iyi yerli çözümleri üretebilen, en iyi kaliteyi en uygun fiyata sağlayabilen ve satış sonrasında müşterimizin sorunlarını en hızlı çözebilen şirketiz. Konularında uzman 140´ı aşkın eğitimli kadromuz, 16´000 m2 kapalı fabrika alanımız,çok sıkı bir işbirliği içinde çalıştığımız Oerlikon,Panasonic ve Hypertherm gibi güçlü iş ortaklarımız 30´u aşkın şehirdeki servis ağımız sayesinde yaptığımız işte uçtan uca çözümler sunabilen ve anahtar teslimi sistemler kurabilen çok sağlam bir alt yapıya sahibiz.  

Magma Mekatronik Makine Sanayi Ve Ticaret A.ş. olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02362262700 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Alacağınız hizmetlerle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetler için yorumları da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizler ile irtibat kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı