Lütfi Takavcı Mermer (Konya)

Firma No
0B3D86CB50
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Sanayi Sitesi Umurlu Sokak No:19 Karatay / KONYA
Telefon
03323558110
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
takavcimermer.com
E-Posta
ahmet@takavcimermer.com
Görüntülenme
12438
Navigasyon
Yol Tarifi
LÜTFİ TAKAVCI grup geçmişten gelen yılların verdiği ticari deneyim, tecrübe ve istikrarlı çalışma prensibi ile 44 yıldır bölgeye hizmet eden, Beyşehir´in en büyük yapı marketi olan TAKAVCI YAPI CENTER ve üretmekte olduğu prestijli konut projelerinin yanında, 2004 yılında Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi´nde bir ilke daha imzasını atarak LÜTFİ TAKAVCI MERMER A.Ş. olarak Beyşehir Organize Sanayisi´nin ilk yatırımını kazandırdı. LÜTFİ TAKAVCI MERMER; kendisine ait 5 ayrı mermer ocağından sağladığı hammaddeleri, 50.000 m2 açık ve 3.500 m2 kapalı alana sahip olan Beyşehir Fabrikası´nda ve bünyesine katmış olduğu 22.500m2 açık alan üzerinde kurulu 9.500m2 kapalı alana sahip olan Konya Fabrika´sında işleyerek son ürün haline getirmekte ve Dünya´nın dört bir tarafına ihraç etmektedir. Üretim tesislerinde 3 adet İtalyan Breton marka Katrak Makinası, 6 adet 4 ayaklı St, 1 adet tam otomatik İtalyan Breton marka plaka hattı, 1 adet İtalyan Promotec katlı fırın, 6 adet Yatay Yarma Makinası, 6 adet fayans hattı, 2 adet kenar kırma ünitesi, 4 adet çoklu ebatlama hattı, 2 adet vibrasyon makinası, 2 adet poolcoping makinası, 2 adet dolgu makinası,3 adet 160 tonluk presli su arıtma tesisi ve 4 adet portal vinç vb. ile Plaka, Fayans, Pattern Set, Mozaik gibi tüm ölçülerini ve tüm yüzey işlemlerini sektöründeki tüm teknolojik makine ve ekipmanları kullanarak kaliteli ürün felsefesi ile üretim gerçekleştirmektedir. Üretim felsefemiz; en kaliteli ürünlere ulaşmak için, dinamik kadromuz ile birlikte bir takım ruhu içerisinde çalışmak, teknolojiyi ve sektördeki yenilikleri günü gününe izleyerek çağı yakalamak, Ar-Ge çalışmalarına önem vererek rakiplerimizin bir adım önüne geçmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Bu bileşenler ile Dünya çapındaki prestijli projelerde yer almak firmamızın sağladığı en büyük başarılardandır.  

Alacağınız hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetlerin tümü için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Lütfi Takavcı Mermer (Konya) olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak bizler alanında değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 03323558110 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen firmamızla iletişime geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı