Lotus Mermer ve Granit

Firma No
9630505BD7
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yeni sanayi sitesi47 blok no 19-20-21, 10200, Bandırma, Balıkesir,
Telefon
02667212515
Yetkili
YUSUF ULUĞBEK (Genel Müdür)
Web Site
lotusmermer.com
E-Posta
info@lotusmermer.com
Görüntülenme
12828
Navigasyon
Yol Tarifi
LOTUS Mermer ve Granit Ltd. Şti. genç, dinamik ve profesyonel kadrosuyla doğal taş ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren önde gelen şirketlerden biridir. Sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini müşterileri ile paylaşabilen ve ticaretin ana unsuru olan ?Dürüstlük? ilkesi ile yoluna devam eden genç bir kuruluştur. LOTUS Mermer ve Granit Ltd. Şti. modern yapılarda gün geçtikçe daha çok tercih edilmeye başlanılan mermer ve granit kesim ve montaj işlerinde sizlere en iyi hizmeti verebilmek amacıyla kuruldu. LOTUS Mermer ve Granit Ltd. Şti. bugüne kadar öncelikli olarak müşteri memnuniyetine önem vererek, bu doğrultuda tüm yönetici ve çalışanları ile ilkesine sadık kalarak çalışmalarına aynı hassasiyetle devam etmektedir. Türkiye?deki merkez ofisi ile pazarın içinde bulunma avantajını elinde bulundurarak yenilikleri daha yakından izleme ve bunu iç pazar ve yurt dışındaki müşterilerine yansıtma gücüne sahiptir. LOTUS Mermer ve Granit Ltd. Şti. başarısının ve mükemmelliğinin sebebini iş yaptığı ve hizmet sunduğu tüm diğer firmalar ile tam bir uyum içerisinde çalışmasından kaynaklandığını her zaman farkında olmuş ve olacaktır. Misyonumuz: LOTUS Mermer ve Granit Ltd. Şti. olarak mevcut ürün yelpazemizi daha da genişleterek tüm dünyaya kalite ve hizmet prensibiyle adından söz edilir bir firma olarak kalıcılığımızı sürekli kılmak ve bir marka haline gelmektir. Vizyonumuz: LOTUS Mermer ve Granit Ltd. Şti. olarak dünyadaki küresel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak genel yönetim ve insan kaynakları yönetimindeki gelişmeleri en yakından takip ederek,sektörün diğer rakiplerine oranla avantajlı olmasını sağlamak ve bu amaç doğrultusunda gereken çalışmaları yaparak şirket kültürünü ve değerlerini koruyacak şekilde çağdaş bir görüş çerçevesinde modern yönetim ve hizmet sistemlerini kurmak ve bunu müşterilerimizle paylaşmaktır.  

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak bizler konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için çok önemlidir.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için firmamız ile irtibata geçin.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 02667212515 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Lotus Mermer ve Granit , hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı