Logolu Paspas

Firma No
48D30F18EC
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İ.O.S.B. SÜLEYMAN DEMİREL CAD.HESKOP SANVE TİC.İŞ MRK. M:3 NO:33 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL
Telefon
02126703637
Web Site
logolupaspas.com
E-Posta
info@logolupaspas.com
Görüntülenme
13660
Navigasyon
Yol Tarifi
,Logolu Paspas,info@logolupaspas.com,logolupaspas.com,İSTANBUL,BAŞAKŞEHİR,Bahçe ve Ev,Halı Kilim Battaniye

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanmak için firmamız ile irtibat kurun.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Logolu Paspas olarak hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmekte.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02126703637 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı