LİT PETSHOP

Firma No
C551CD5CDF
İl
Antalya
İlçe
Kepez
Sektör
Evcil Hayvan Malzemeleri Mağazası
Adres
Çamlıbel, Şht. Üsteğmen Gökhan Korkut Cd no:85 D:8, 07080 Kepez/Antalya
Telefon
0545 304 48 03
Görüntülenme
6160
Navigasyon
Yol Tarifi

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 0545 304 48 03 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; size en iyi hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemlidir.

LİT PETSHOP olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Antalya Kepez ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı