Lider Oto Teknik Servis

Firma No
CF0CC2E671
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 1.Cad. 4 Sok. NO:1 AFYONKARAHİSAR
Telefon
02722212026
Web Site
ltsoto.com
E-Posta
info@ltsoto.com
Görüntülenme
13953
Navigasyon
Yol Tarifi
Servisimiz, 2007 yılında ,Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi 1.cad.4 sokak ta 20 m2 Araç kabul,25 m2 Vezne,25 m2 Bekleme salonu,150 m2 Yedek parça bölümü, 400 m2 mekanik servis,400 m2 kaporta bölümü,300 m2 boya bölümü,100 m2 Araç teslim bölümü,50 m2 Yıkama bölümü olmak üzere toplam 5000 m2 Açık alan 1850 m2 kapalı alanda OTTO ZENİHT Standart Uygulama Noktası ve her marka binek ve hafif ticari aracın bakım, onarım, kaza hasarlarının giderilmesi maksadıyla kurulmuş olup , konusunda uzman 15 personelle hizmet vermektedir. Ayrıca Servisimiz TS 12047 ve TS 13168 Hizmet Yeterlilik Belgelerine sahip uygun fiyat ve kaliteli hizmet veren ilk ve tek Marka Bağımsız Servistir.Her marka ve model için onaylı ve kaliteli yedek parça stoğumuzla yaptığımız işçilik ve yedek parça garantisini vermekteyiz. AFYONKARAHİSAR da ilk tarafsız ve güvenilir AUTO TEST Hizmeti vererek ikinci el binek ve hafif ticari araçların MOTOR PERFORMANS testi YANAL KAYMA ,SÜSPANSİYON TESTİ ,FREN TESTİ, ve Fenni muayene öncesi kontrolleri ile Egzoz emisyon ölçümlerini yaparak faaliyetlerimize bir dizi yenilikler eklemiş bulunmaktayız. ,  

Lider Oto Teknik Servis olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 02722212026 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak bizler alanında değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı