Lider Kalıp

Firma No
20DE4DFBF6
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
S.S. İstanbul Mermerciler San.Sit. 3.Cadde No : 13 Köseler Köyü DİLOVASI KOCAELİ-TÜRKİYE
Telefon
02627281160
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
liperkalip.com
E-Posta
info@liderkalip.com
Görüntülenme
13187
Navigasyon
Yol Tarifi
Lider Kalıp , 1987 yılından bu yana Alüminyum Enjeksiyon Kalıbı imalatı yapan sektörün öncü firmalarındandır. Kuruluşundan itibaren 1000´e yakın kalıp imalatı gerçekleştiren Lider Kalıp tasarımdan simülasyona , ölçüm raporlarına her alanda teknolojiyi yakından takip etmektedir. Ağırlıklı olarak Beyaz Eşya ve Otomotiv sektörüne hizmet vermekteyiz. Çelikel , B/S/H , Arçelik çalıştığımız büyük firmalardan bazılarıdır. Deneyimli kadromuz , günümüz teknolojisine uygun modern altyapımız ve makine parkımız ile üretimimizi ve kapasitemizi her geçen gün biraz daha arttırmaktayız. 2004 Aralık ayında belgelendirdiğimiz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemimizi etkin olarak kullanmaktayız. Misyonumuz Müşterilerin beklentileri en iyi şekilde karşılayan, çalışanlarının mensubu olmaktan gurur ve mutluluk duydukları, güvenilir bir şirket olmak. Kaynaklarımızı en iyi şekilde değerlendirerek, tüm çalışanlarımızın katkısı ile sürekli gelişmeyi sağlamak. Vizyon Alüminyum Enjeksiyon Kalıpçılık sektöründe gelişen teknolojiler paralelinde müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak.  

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için lütfen iletişime geçin.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetler için yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemlidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak biz alanında değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle durmadan çalışmaktayız.

Lider Kalıp olarak biz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 02627281160 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Alacağınız hizmetlerle alakalı bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı