Leonardit Biyo Market

Firma No
7F28F7E852
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kocacami Mah. İsmail Rüştü Cirit Blv. No:8 Burhaniye BALIKESİR
Telefon
05322809001
Yetkili
Halime Tunca
Web Site
leonardit.com.tr/
E-Posta
info@leonardit.com.tr
Görüntülenme
14072
Navigasyon
Yol Tarifi
Türkiye´nin İlk Ve Tek Biyolojik Gübreler Ve Leonardit Merkezi: Leonardit, Hümik Asit, Sıvı hümik asit, Potasyum Humat, Zeolit, Fidan Dikim Harcı, Doğal Yanmış Fermente leonardit katkılı Koyun Gübresi, Biyolojik Gübreler, işlenmiş koyun, keçi ve büyükbaş gübresi, Solucan Gübresi üretimi için Solucan Maması, Mikoriza Mantar ürünleri bulunmaktadır.  

Bizi ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanmak için lütfen firmamız ile iletişim kurunuz.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşteriler için çok önemlidir.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 05322809001 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Leonardit Biyo Market olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı