Kütük Mermer

Firma No
A8C7DD35EB
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kısıklı Cad. No:2 Üsküdar 34662 İstanbul / TÜRKİYE
Telefon
02164749900
Yetkili
Harun KÜTÜK
Web Site
kutuk.com.tr
E-Posta
info@kutuk.com.tr
Görüntülenme
11798
Navigasyon
Yol Tarifi
Türkiye?nin kıymetli mermer ocaklarına sahip olan ve modern teknolojisiyle mermeri işleyen Kütük Mermer 1968 yılında İstanbul?da kurulmuştur. Doğaltaş sektörünün öncü kuruluşlarından olan Kütük Mermer 1998?de Çorumda kendisine ait ilk traverten ocağı yatırımını yaparak, bu ocağı Türkiye?nin en büyük ocaklarından biri haline getirdi. Dört farklı renk taraverten üreten Çorum ocağını destekliyerek 50,000m2 alan üzerine traverten, fayans hattı olan fabrikasını kurdu ve çalışmalarını geliştirerek büyüttü. Mermer ocağı çalışmalarına büyük bir hızla devam eden Kütük Mermer Dağakça, Güngören, Körekem, Büyükorhanlı gibi Türkiye?nin önemli mermer rezerv alanlarında ocaklar açarak çalışmalarına devam etmektedir. Buna paralel olarak Bursa Gemlikte büyük yatırım yaparak dünya standartlarında üretim yapan tesisini kurdu. Bu tesisi İtalyan Teknolojisi´nin tamamen bilgisayar kontrollü makinaları ve modern türk makinalarıyla destekleyerek kalite anlayışını ortaya koydu. Sektörde fark yaratan Kütük Mermer, tam otomatik robotlarla desteklenen makina parkında, levha ve strip güçlendirme sistemlerini kullanarak mermere değer kattı. Kütük Mermer sahip olduğu değerli ocakları, kapasitesi yüksek fabrikaları ve uygulama alanlarına kattıkları özel değerlerle sektöre yeni nesil çözümler sunmaktadır.  

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamız ile iletişim kurunuz.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetler için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Alacağınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02164749900 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

Kütük Mermer olarak biz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı