KurabiyeTat - Unaray

Firma No
D85EEC20C0
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
MAhmutşevket Paşa Mah.Güney Sokak.No:1 (Piyalepaşa Bulvarı No:67) Okmeydanı- Şişli İstanbul
Telefon
02122542390
Yetkili
Burhan Topaloğlu
Web Site
unaray.com
E-Posta
unaray@unaray.com
Görüntülenme
11614
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız 2011 yılında KURABİYETAT markasıyla İstanbulda Tatlı kurabiye,tuzlu kurabiye ve kuru pasta imalatı ile faaliyete başlamıştır. Günlük 6 ton işleme kapasitesiyle hizmet veren firmamız gelen yoğun talepler neticesinde üretim kapasitesini artırmış, gerekli makine parkuru ve yetişmiş personeli ile sektörde yerini almıştır. Firmamızın öncelikli hedefi en kaliteliyi, en estetiği, zamanında ve makul fiyatlarla sunmaktır.Müşterilerimiz açısından fiyat kalite ve güvenecekleri ürünler sunan, devamlı iş yapmak istenen kurumsal kültüre sahip bir firmayız. Değişen müşteri ihtiyaçlarını ve rekabet koşullarını hızla algılayıp satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçiriyoruz. Süregelen bir başarı için gerekli, yönetim ve kontrol sistemlerini tatbik ederek, Zorlu bir çalışma, doğru bir yapı ve doğru planlanmış bir süreç ile firmamızı sektörün öncü bir kuruluşu yapmak için önümüzde önemli bir yol haritası oluşturmak öncelikli hedeflerimizdir.Bizlere verdiğiniz destek için sizlere teşekkür ederiz. Ürünlerimiz, Ayrıca Tüm CARREFOURSA Mağazalarında.  

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02122542390 Ayrıca sayfada bulunan adres veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak bizler alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

KurabiyeTat - Unaray olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak bizler ile irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla yararlanmak için lütfen firmamız ile irtibata geçin.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetler için yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı